a
+90 850 224 24 94

Dudak Dolgusu

Dudak şekillendirme, dudak dolgunlaştırma, alın bölgesindeki derin çizgiler, burun kenarlarında çizgiler, dudak kenarı, çene ve dudak kıvrımlarındaki zamanla oluşan yıpranmaların giderilmesi için illaki cerrahi müdahaleye gerek yoktur.

Ciltteki çizgi ve çöküntülerin giderilmesi için cilt alt yapısına enjekte edilen dolgu maddesiyle bu sorunlardan kurtulmak mümkün. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem sonrasında cilt istenilen görüntüye kavuşur. Cilt gerginleşir, gençleşir ve dolayısıyla kişiye kendini iyi hissettirir. İşlem sonrasında günlük hayata hemen dönmek de mümkündür.
Jinekomasti tedavisinde uygulanacak birçok yöntem vardır. Kullanılacak yöntem cilt tipine, meme dokusunun büyüklüğüne ve içeriğine göre değişkenlik gösterir.

Cilde uygulanan işlemde kullanılan dolgu maddesinin içeriğinde hyalüronik asit vardır. Bu madde cilde parlaklık canlılık, nem ve sıkılık kazandırır. Hyalüronik asit cildin ana yapı taşlarından biri olduğu için vücutta ve yüz bölgesinde istenilen her bölgeye güvenle uygulanabilir. Tabi ki uygulanacak bölgenin kararı tek başına hasta tarafından verilmemeli ve mutlaka uzman tarafından da bakılmalı hasta ile ortak karar verilmelidir. Uygulamanın geçerlilik süresi 6 ay ile 1 yıl arasında değişkenlik gösterir. Sonrasında çizgi ve kırışıklar tekrarladığında işlemi de yenilemek gerekebilir.

UZMANA SORUN

Tedavi hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın. Uzmanlarımız sizleri arayarak bilgilendirsin!


serkan

Author

view all posts

Bir Cevap Yazın