a
+90 850 224 24 94

Dolgu Uygulamaları

Dolgu

Dolgular, hacim eklemek, yüzün şekillerini değiştirmek ve kırışıklıkları doldurmak için kullanılan estetik türüdür. Dolgu maddeleri enjekte etmek için kullanılan ortak alanlar yüz, boyun ve ellerdedir, dolgun, pürüzsüz ve daha genç bir görünüm sağlar. Dermal dolgu maddeleri, en popüler estetik prosedürler arasında yer alırlar, çünkü bunlar ani sonuçlar, çok az risk ve az iyileşme süresi taşırlar.

Ne Zaman Dolgu Yaptırmalıyım?

  • Gözlerin etrafında derin çizgileri varsa,
  • Çene veya dudakların şeklini değiştirmek isterseniz,

dolgu uygulaması yaptırabilirsiniz. Dolgu, göz çevresinde, çene boyunca, dudak çevresinde ve alın gibi yüz ve başın çeşitli bölgelerine bir şırınga ile uygulanır. Enjeksiyonların sayısı, yeri ve derinliği büyük ölçüde kullanılan dermal dolgu maddelerinin türüne ve istenen sonuçlara bağlıdır.

Botox

Botulinum Toksin, kasların kasılmasına neden olan sinir sinyallerine engel olan kozmetik bir enjeksiyon aracıdır. Bu etki, yüzde tekrar eden hareketlerin neden olduğu çizgilerin ve kırışıklıkların rahatlamasını ve düzgün durmasını sağlar. En yaygın olarak, gözler etrafında oluşan kırışıklar için uygulanır.

Botoks, kozmetik olarak yüz asimetrisinin dengelenmesi ve terlemeyi azaltmasını tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir.

Botoks Ne Zaman Tercih Edilir?

Gözlerin etrafında oluşan çizgilerin yüzünüzü yorgun, üzgün ve kızgın göründüğünde,
Alında kırışıklıkların oluşmaya başladığında,
Migren baş ağrısı gibi sorun yaşadığınızda,
botoks yardımı ile bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Daha canlı ve sıkı bir cilt için botoks uygulaması yaptırabilirsiniz.

UZMANA SORUN

Tedavi hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın. Uzmanlarımız sizleri arayarak bilgilendirsin!


serkan

Author

view all posts

Bir Cevap Yazın